• 12.09.2018 14:20

Námestie slobody túto sobotu opäť ožije: Láka na zaujímavý program hlavne pre deti

Námestie slobody
Zdroj: Magistrát

Nadchádzajúcu sobotu si budú môcť Námestie slobody vychutnať aj tí najmenší. Okrem atrakcií pre deti v podobe nafukovacieho hradu, bludiska či lezeckej steny si budú môcť spolu s rodičmi namaľovať tričká či vyrobiť trávových panáčikov. Paralelne bude prebiehať workshop k triedeniu odpadu.

Program si pripravilo aj OLO, ktoré si od 14-tej do 17-tej hodiny pripravilo pre deti workshop k správnemu triedeniu odpadu hravou formou. K dispozícii budú rôzne materiály a magazíny o téme hospodárstva, ktoré môže byť pozitívnym prínosom pre rodičov ako správne nakladať s odpadom v domácnostiach.

Hlavné mesto spustilo sériu aktivít na Námestí slobody v podobnom duchu ako minulý rok. Minulý týždeň ožilo námestie v športovom duchu a všetky vekové kategórie využili možnosť zacvičiť si jogu, thai či, capoieru či vyskúšať si jumping. Najbližšie soboty sa budú môcť Bratislavčania tešiť aj na dobré jedlo a divadlo.

Sobotný program bude prebiehať priamo na námestí od 14-tej do 19-tej hodiny.

(TS,nc)