FOTO: Ak chcete, aby bola vaša fotografia Karlovej Vsi v kalendári, tak máte poslednú šancu ju urobiť a poslať

30.8.2018

Zdroj: FB Karlova Ves

V mestskej časti Karlova Ves vydávajú každý rok kalendár, v ktorom sú fotografie od obyvateľov urobené na jej území. Rovnaký zámer majú aj pre rok 2019 a práve preto ľudí oficiálne aj prostredníctvom sociálnych sietí vyzvali, aby im posielali svoje snímky, na ktorých bude "Karlovka". Aj vy máte ešte šancu mať svoj záber v kalendári - stačí, ak ho pošlete na príslušné miesto do konca augusta.

"Pripravujeme kalendár na rok 2019. Ak máte zaujímavú fotografiu z Karlovej Vsi (jarnú, letnú, jesennú, zimnú, rannú, večernú, so Slnkom, počas dažďa či búrky) pošlite nám ju na adresu: redakcia@karlovaves.sk. Fotografia by mala zachytávať Karlovu Ves a jej zákutia. Zaslaním fotografie súhlasíte s jej zverejnením v kalendári a médiách Karlovej Vsi," takáto výzva bola na oficiálnej stránke mestskej časti aj jej facebookovom profile. Jednu z prvých fotografií poslal niekedy začiatkom augusta pán Jozef Tóth, ktorému sa podarila aj druhá snímka uverejnená v úvode tohrto článku. Ak chcete, aby sa v kalendári objavila aj vaša fotografia, tak sa musíte poponáhľať. Termín uzávierky uplynie už zajtra, teda 31.8.

Zdroj: Jozef Tóth

​(ars, foto: FB Karlova Ves)