Fontány ožívajú: Dnes to bude lev pred Starou tržnicou

19.8.2018
Fontána s figúrou leva

Zdroj: Citylife.sk

Nový cyklus z produkcie Bratislavského kultúrneho a informačného strediska, v rámci ktorého sa môžete netradičnou formou oboznámiť s bratislavskými fontánami, dostal názov Fontány ožívajú. Dnes (19. 8.) je na rade figúra leva na Námestí SNP.

„Fontány v rámci cyklu z produkcie Bratislavského kultúrneho a informačného strediska v lete ožijú hudobnou produkciou, príbehmi a povesťami, výrazovým tancom a vizuálnou atraktivitou sa budú snažiť upútať pozornosť širokej verejnosti," povedala na margo podujatia Katarína Veslárová z Úseku marketingu a obchodu Bratislavského kultúrneho a informačného strediska.

Ako ďalej doplnila, cieľom je aj upozorniť na historické pozadie a povesti spojené s mestskými fontánami. Dnes to je fontána s figúrou leva pred Starou tržnicou. Začiatok podujatia je naplánovaný na 18.00 h, vstup je voľný.

(ms)