Hudba, víno, pivo i káva: Na Hviezdoslavovom námestí sa dnes koná Shpaiza Fest 2018

18.8.2018
Turisti

Zdroj: Matúš Husár

Ak máte radi lokálne občerstvenie a zaujíma vás hudba mladých talentov, môžete dnes od12.00 do 21.00 h zamieriť na Hviezdoslavovo námestie v centre Bratislavy. Koná sa tu totiž Shpaiza Fest 2018.

Celý festival sa má niesť v znamení mladých lokálnych hudobných talentov a zároveň lokálnych výrobcov pochutín a občerstvenia z Bratislavy a okolia.

Svoju tvorbu predstavia kapely Scott&Zelda, Lea Danis, The Mytus, Tibor Koszkowski alebo hudobný projekt  Michael Hopes. Prídu aj mladí hudobníci a talenty z folklórneho súboru Prvosienka, ktorí predstavia tradičné ľudové nástroje, kroje aj piesne.

O občerstvenie sa postará pražiareň kávy, remeselné pivo z malých pivovarov, víno z rodinného vinárstva z Modry, v ponuke budú aj domáce lekváre a sirupy či sladké a slané pochutiny.

(ms)