FOTO: Námestie slobody sa opäť začína zelenať - viete, čím budú jeho trávniky vybavené?

16.8.2018

Zdroj: FB Bratislava works

Revitalizácia Námestia slobody pred Úradom vlády SR opäť o kúsok pokročila smerom ku finále. V uplynulých dňoch tu pracovníci podniku verejnoprospešných služieb bratislavského magistrátu začali klásť nové trávnaté koberce, ktoré nebudú úplne obyčajné...

"Na Námestí slobody začíname klásť kobercový trávnik. Súčasťou prác je aj postupné spúšťanie automatických závlah, ktoré súbežne inštalujeme," oznámili prostredníctvom sociálnej siete pracovníci magistrátu na stránke patriacej hlavnému mestu, kde zavesili aj niekoľko aktuálnych fotografií z prebiehajúcich prác.

Zdroj: FB Bratislava works

​K zverejneným fotografiám pripojili aj tento apel: "Prosíme návštevníkov parku, aby dočasne nevstupovali do plôch s novozaloženým trávnikom. Na prebiehajúce práce upozorňujú aj priložené informačné tabuľky a plochy sú zabezpečené dočasným plôtikom. Akonáhle bude trávnik prispôsobený na pobyt návštevníkov, oplotenie odstránime. Ďakujeme za Vašu trpezlivosť."

(ars, foto: FB Bratislava works)