• 16.11.2006 13:42

Budeme sedieť na reklamách

V septembri začala v mestskej časti Vrakuňa žilinská firma Arton rozmiestňovať nové reklamné lavičky. V máji podpísali zástupcovia mestskej časti zmluvu, na základe ktorej bude do júla budúceho roku umiestnených vo Vrakuni 21 reklamných lavičiek.

Lavičky budú umiestňované prevažne v blízkosti zastávok MHD, vedľa nákupných stredísk a všade tam, kde je väčší pohyb ľudí. Polovica z celkového počtu lavičiek by mala byť osadená ešte do konca tohto roku.

Protislužbou žilinskej firmy za možnosť rozmiestniť vo Vrakuni lavičky, ktorých operadlo bude slúžiť na reklamné účely, je oprava a servis 42 lavičiek umiestnených v pešej zóne mestskej časti.

(rv)