Počas piatkovej demonštrácie bude odklonená premávka MHD. Poznáme detaily

15.3.2018
Demonštrácia na Námestí SNP 9. marca 2018

Zdroj: TASR

Dopravný podnik Bratislava informoval, že z dôvodu demonštrácie v piatok 16.3.2018 od 17:00 hod. opäť v mestskej časti Staré Mesto - Nám. SNP, Hodžovo nám., Kollárovo nám., Nám. slobody, budú operatívne odklonené linky MHD.

teréne budú opätovne posilnené hliadky dispečingu Dopravného podniku Bratislava, ktorý bude na vzniknutú dopravnú situáciu reagovať operatívne, buď skráti alebo odkloní linky MHD v spolupráci s políciou.

Odklon autobusových liniek:

- linky 31 a 39 smer budú odklonené: z Nábr. arm. gen. L. Svobodu cez Vajanského nábr., Karadžičovu, Legionársku, Šancovú, Trnavské mýto a späť na konečnú Cint. Slávičie údolie:
z Trnavského mýta cez Krížnu, Karadžičovu a ďalej po odklonová trase.

- linky 80 a 94 budú odklonené z telesa Mosta SNP do obratiska Most SNP a späť na svoju trasu.

- linky 83, 84, 93, 184 budú obojsmerne odklonené: Pražská, Šancová, Legionárska, Karadžičova, Vajanského nábr., Most SNP.

Odklon trolejbusových liniek:
- linka 208 bude odklonená z Prievozskej cez Mlynské nivy na konečnú Nemocnica sv. Michala a späť na svoju trasu.

- linka 207 bude odklonená obojsmerne cez ulice: Záhradnícka, Karadžičova, Legionárska, Šancová, Pražská, Hroboňova.

- linka 212 bude premávať cez ulice: Pražská, Šancová, Legionárska, Karadžičova, Mlynské nivy - obojsmerne.

V úseku Koliba, Karpatská, Žilinská, Mýtna, Hodžovo nám. a späť bude zabezpečená náhradná doprava trolejbusmi s vybavením APU.

Električkové linky 3, 4, 5, 7, 8 a 9 budú v centrálnej mestskej oblasti premávať po odklonových trasách.

(ts, ms)