• 14.11.2006 16:01

Do Bratislavy sa vracia Prior

Obchodný dom Ružinov zmenil majiteľa. Kúpila ho spoločnosť Obchodné domy Prior Stred, a.s., z Banskej Bystrice. Po rekonštrukcii, ktorej náklady dosiahnu 65 miliónov korún, ešte tento rok otvorí spoločnosť na prízemí nový supermarket s výstupom na parkovisko.

Nová predajná plocha supermarketu bude v porovnaní s doterajšou takmer dvojnásobná. Zvyšné plochy v zrekonštruovanom ružinovskom Priore obsadia spoločnosti s komplexnou ponukou tovaru.

Predstavitelia spoločnosti OD Prior Stred, a.s., predpokladajú výrazné oživenie trhu v mestskej časti Ružinov a v jej okolí, najmä využitie predajne na týždenné nákupy, tak ako je to bežné vo vyspelých krajinách.

(brn)