• 14.01.2018 09:14

FOTO: V Ružinove si môžete pozrieť výstavu fascinujúceho sveta Lego stavebníc

V Dome kultúry Ružinov je vystavených viac ako 150 Lego modelov
Zdroj: ms

V Ružinove sprístupnili výstavu modelov legendárnej stavebnice Lego®, ktorá už vyše 50 rokov zabáva deti aj dospelých.

Na návštevníkov výstavy, ktorú včera otvorili v Dome kultúry Ružinov, čaká modelové Lego mesto, ktoré zavedie deti do sveta dopravnej techniky, skvelých vozidiel a mnohých ďalších doplnkov. V Lego mestskej premávke sa stále niečo deje a deti tu objavia autá rôznych druhov, cesty, vlaky, lode, ale aj vrtuľníky.

Možno však vidieť množstvo ďalších ppoulárnych či zaujímavých Lego stavebníc, ako sú Ninjago, Harry Potter, Rytieri, Staroveký Egypt, Vikingovia a mnohé iné.

Prezentuje sa tu viac ako 150 modelov vytvorených z tisícov kusov známych kociek na ploche 270 štvorcových metrov.

Výstava, ktorú pripravili mestská časť Ružinov a Cultus Ružinov, potrvá až do 16. marca. Ako sme sa včera presvedčili, záujem je veľký, vstupné je jednotné pre malých i veľkých - dve eurá.

K dispozícii je i hracia zóna, teda koberec, na ktorom si môžu návštevníci stavať stavebnice i sami.

FOTOGALÉRIA:

Výstava Lego v Ružinove