• Život v meste
  • 13.01.2018 18:32

Ples v opere 2018 - do hviezdnej zostavy účinkujúcich umelcov pribudol ešte aj Karel Gott!

0 0
Zdroj: neopublic

Tohtoročný Ples v opere si svojím programom uctí storočnicu vzniku Československa. Dosky Slovenského národného divadla budú pri tejto príležitosti patriť výhradne umelcom slovenskej a českej hudobnej scény. Vrcholom večera bude vystúpenie maestra Karla Gotta.

Dnešný večer patrí tradičnému Plesu v opere, ktorým sa už niekoľko rokov otvára plesová sezóna v Bratislave. Do historickej budovy SND už v týchto chvíľach postupne prichádzajú všetci pozvaní hostia, aby si užili večer, na ktorý budú pravdepodobne ešte dlho spomínať. Pripravený je pre nich bohatý kultúrny program, plný tanca, kvalitných hudobných vystúpení a speváckych výkonov. Organizátori už vopred avizovali, že hostí plesu by mali dnes zabávať Miroslav Žbirka, Jana Kirschner, Katarína Knechtová, Dan Bárta či česká skupina Lucie v pôvodnej zostave a na poslednú chvíľu oznámili aj meno hlavnej hviezdy Plesu v opere.

Bude ňou mnohonásobný česoslovenský a český Slávik, legendárny spevák Karel Gott, ktorý je pripravený plesajúcim zaspievať svoje najznámejšie pesničky. Ples v opere si tento rok pripomína 100. výročie vzniku Československa.

(ars, koláž: abn)


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.