• 15.10.2017 12:21

Ľudia rozhodli: Vianočné trhy na Bratislavskom hrade budú aj tento rok

Zdroj: TASR

Vianočné trhy na Bratislavskom hrade budú aj tento rok. Rozhodol o tom záujem občanov, ktorí mohli o tejto udalosti hlasovať na sociálnej sieti.

Za 15 dní spustenia hlasovania a zisťovania záujmu sa prihlásilo takmer 10.000 záujemcov o toto podujatie. Počas predvianočných dní tak návštevníci hradu budú môcť zažiť tradičné vianočné trhy trochu netradične, a to na Bratislavskom hrade. Advent na Hrade bude opäť pod záštitou Národnej rady. Bratislavčania, ale aj návštevníci hlavného mesta, tak budú môcť zažiť čaro Vianoc v exteriéri dominanty hlavného mesta.

„Kancelária NR SR sa teší tak veľkému záujmu a veríme, že aj tento rok sa návštevníci Hradu a Národnej rady aj vďaka vianočnej atmosfére budú cítiť príjemne a prežijú na Bratislavskom hrade pekné chvíle,“ uviedol Odbor komunikácie s verejnosťou parlamentu.

Trhy sa začnú 1. decembra a budú otvorené každý deň až do 17. decembra.

(TASR)