• Život v meste
  • 12.09.2017 18:41

VIDEO: Na aké predstavenia sa v septembri môžete tešiť na Lodi - Divadle v podpalubí?

0 0
Zdroj: PR - Loď - Divadlo v podpalubí

Obľúbené Divadlo v podpalubí, ktoré verejnosť nazýva aj Loď Adyho Hajdu ponúkne počas septembra niekoľko zaujímavých predstavení s mnohými známymi hercami. Na svoje si prídu najmä fanúšikovia komediálnych žánrov.

Ak máte záujem sa ako diváci niektorých predstavení zúčastniť, tak si nezabudnite poznačiť do kalendára tieto dátumy:

Pondelok 18. 9. 2017 o 19:00 hod. ZOZNAMKA alebo Prečo ešte nemám svojho Milana?

Voľné pokračovanie úspešnej komédie „Poradňa krásy Šereď“. Táto nová komediálna hra je charakterizovaná ako divadelná šhow pre všetkých, ktorí hľadajú lásku a zábavu. V hlavných úlohách Oľga Belešeová ako Pani Erika a Roman Pomajbo ako Pán Milan. Pani Erika, ktorá je odborníčkou na všetko, sa vrhla na novú podnikateľskú aktivitu a spolu so svojím kolegom Pánom Milanom, nájdu teraz lásku každému.    

Vstupné: 11 eur

Utorok 19.9. o 19:00 hod. NonSENs NOCI SVATOJÁNSKEJ        

Nová magická komédia Túlavého divadla a režiséra Jakuba Nvotu, ktorý prepísal ďalšiu známu Shakespearovu hru, bude plná humoru, vášne a lásky. Vtipné situácie pri zámene milencov či vyčíňanie postavy Puka sa tu striedajú s jarmočnými výstupmi remeselníkov v aténskom lese. Všetko v poetike a humore Túlavého divadla.

V svätojánsku noc sú dovolené kúzla, čary a mágia, ktorá môže s ľudí robiť bláznov, dať im hoci i osliu hlavu, ale zároveň ich priviezť k rozumu. Táto „svätojánska noc“ Vás nakazí humorom a vášňou samotného Shakespeara a s hudbou, výtvarnom i hereckými výkonmi Vám sprostredkujeme nadpozemský zážitok.

Hrajú: Jakub Nvota/Jakub Ružička, Lucia Hurajová/Adela Mojžišová, Štefan Richtárech, Štefan Martinovič, Zuzana Kyzeková, Daniela Mackovičová, Rado Hudec.

Vstupné: 9 eur.

Streda 27.9. o 19:00 hod.          Novecento – Legenda o pianistovi     

Skvelá divadelná hra hviezdy talianskej literatúry A. Baricca, ponúka divákom strhujúci, neobyčajný a krásny príbeh geniálneho klaviristu, ktorý po celý život neopustil palubu zaoceánskej lode. Príbeh sa vďaka autentickej rozprávačskej sile priam vrýva do srdca. Divadelná plavba zámorskej lode VIRGINIAN, počas ktorej je možné dýchať vôňu oceánu a počúvať neskutočnú hudbu, zasmiať sa, uvidieť Ameriku, zažiť klavírny súboj a sedieť na stovkách kilogramov dynamitu. Hudba oceánu a oceán hudby. Hudby, ktorá je počas celého predstavenia hraná naživo na klavíri!

Hrajú: Kamil Mikulčík (rozprávač príbehu Tim Tooney a ďalšie postavy) a Vladislav „Slnko“ Šarišský (pianista zvaný Tisícdeväťsto).

Vstupné: 11 eur

Takto vyzerá videopozvánka na spomínané predstavenie:

(ts, ars, foto: divadlo loď, video: youtube)


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.