• 23.08.2017 12:10

Hasiči zasahovali pri nehode na diaľnici D4 - kamión sa zrazil s osobným autom, v ktorom bolo malé dieťa

Pre počasie zasahovali hasiči cez víkend v kraji 11-krát - hasici_auto

Bratislavskí hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode kamióna a osobného motorového vozidla, ktorá sa stala dnes predpoludním na diaľnici D4.

Podľa vyjadrenia Hasičského a záchranného zboru hlavného mesta Bratislava sa na mieste nachádzala zranená osoba a malé dieťa. Hasiči oboch účastníkov nehody z vozidla vyslobodili a zranenej osobe poskytli predlekársku prvú pomoc.

Bližšie informácie o prípade by malo v najbližšom čase poskytnúť Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave a hneď ako to urobí, budeme správu aktualizovať.

(ars, ilustračné foto: abn)