Staré Mesto ide opravovať Heydukovu ulicu - vrátane chodníkov!

23.7.2017

Zdroj: FB Staré Mesto

Mestská časť Staré Mesto pokračuje v plánovaných opravách ulíc vo svojej správe, ktorých zlý technický stav si to doslova vyžaduje. Od 31. júla do konca augusta má v pláne komplexnú rekonštrukciu Heydukovej.

„Ďalšou komunikáciou, ktorá sa čoskoro začne opravovať bude Heydukova ulica v úseku Kolárska-Hollého. Práce by sa mali začať 31.júla a potrvajú do 28.augusta 2017. Vzhľadom na umiestnenie nemocnice a zásobovanie bude prejazd čiastočne zachovaný. Opravíme celú vozovku, časti chodníkov, ktoré zároveň prebudujeme na bezbariérové s úpravou pre nevidomých občanov," napísali zástupcovia staromestskej samosprávy na jej oficiálny facebookový profil.

Občania sa v diskusii pýtali aj na termín opravy Cintorínskej ulice, po ktorej chodia trolejbusy, ale bolo im odpovedané, že táto ulica je v správe magistrátu, takže ju mestská časť na svoje náklady rekonštruovať nemôže.

(ars, foto: facebook SMSB)

Najčítanejšie