• 16.07.2017 10:28

V Starom Meste sa opravuje. Mikulášsku predláždili kockami zo skládky

Zdroj: FB Radoslav Števčík

Opravy v Starom Meste pokračujú. Najnovšie dokončili predláždenie slepého úseku Mikulášskej, finišujú i Pállfyho schody.

S vyše dvojtýždňovým predstihom sme dokončili predláždenie slepej časti Mikulášskej ulice... Na dláždenie sme opäť použili kocky z mestskej skládky, ktoré tak vraciame do Starého Mesta. Pamiatková rezervácia si to zaslúži, informoval na sociálnej sieti starosta Starého Mesta Radoslav Števčík.

Pred dokončením je aj oprava Pállfyho schodov, teda schodov zo Svoradovej na Škarniclovu. „Náš dodávateľ dokončuje dláždenie podest, ktoré boli pôvodne betónovo-asfaltové. Spoločne s pamiatkármi sme nakoniec našli toto riešenie - použili sme dlažbu z Mikulášskej ulice, vysvetlil Števčík.

FOTOGALÉRIA:

Opravy na Mikulášskej a schodov pri Škarniclovej