• 12.07.2017 08:01

SÚŤAŽ: Vyhrajte rodinnú vstupenku do Familyparku!

Zdroj: familypark.at

(pr) Aj v tomto roku ponúka najväčší rakúsky zábavný park v lete predĺžené otváracie hodiny. S nami môžete vyhrať štyri lístky na jeho návštevu.

V júli a v auguste má Familypark vybudovaný v obci St. Margarethen za pekného počasia v lete otvorené každú sobotu do 20.00 hod, a to za cenu bežného vstupného!

Obzvlášť v lete je tento najväčší rakúsky zábavný park obľúbeným výletným cieľom pre celé rodiny. O ochladenie počas horúcich letných dní je dobre postarané vďaka mnohým vodným atrakciám ako Kroko-Wasserbahn a Fliegende Fische. S malými deťmi  sa možno  ukryť v tieni dubového lesa, kde  navštívia a pohladkajú zvieratá v ZOO alebo si vyskúšajú nové atrakcie.

V roku 2016 mali návštevníci prvýkrát možnosť počas piatich sobôt pobudnúť v parku až do večera. Na základe pozitívnych ohlasov môžu prísť hostia parku tento rok každú júlovú a augustovú sobotu  za pôžitkom na dve ďalšie hodiny zábavy a dobrodružstva navyše, a to až do 20.00 hod.

V novom vláčiku Waldexpress sa môžu hostia nechať zviezť nostalgickou parnou lokomotívou  po rozmanitej scenérii krajiny. Prefičíte okolo domu pytliaka, bobrieho hradu a mnohých iných zvieracích scén. Je to skvelá jazda cez lesy a lúky pre celú rodinu!

Pri love na kohúta  Gockeljagd sa môžu deti a rodičia vydať s kohútom na veselý útek pred pochabou starou mamou  na motorke. Okolo hnojiska, cez prístrešok na traktory, dokonca stredom sedliackej izby sa budete rútiť spolu s vyplašenou hydinou  krížom krážom  po sedliackom dvore.

Veľa zábavy  sľubuje aj nová zóna  Ziegengaudi. Od roku 2016 sa tu kozy môžu preháňať na lezeckom móle vo výške 8 m. Teraz sa dobudoval dodatočný dobrodružný parkúr pre návštevníkov. Trasa dlhá 140 m vedie po visutých mostoch a prepletaných cestičkách cez areál pre kozy. Kozy je možné hladkať alebo kŕmiť.

Familypark M.Müller Ges.m.b.H  v St. Margarethen v Burgenlande je najväčší zábavný park v Rakúsku. V areáli s rozlohou väčšou ako  145-tisíc m² ponúka atrakcie v štyroch rozličných tematických svetoch: zážitkový hrad, gazdovský dvor, rozprávkový les a dobrodružný ostrov. Okrem toho park disponuje viac ako 15 gastroprevádzkami. Počas sezóny zamestnáva cca 200 zamestnancov v segmente dráhové atrakcie, gastronómia, záhradníctvo, technika a správa. V roku 2016 zaznamenal Familypark viac ako 630-tisíc návštevníkov.

Familypark v rakúskom St. Margarethen

S nami máte možnosť vyhrať celodenný vstup pre štyri osoby v hodnote 92 eur. Stačí, ak správne odpoviete na našu súťažnú otázku a vyplníte formulár. Súťažná otázka znie: Do koľkej hodiny je počas júlových  a augustových sobôt otvorený Familypark  v St. Margarethen?

Vstupenka, ktorú môžete vyhrať, oprávňuje držiteľa na celodenný neobmedzený vstup do Familyparku – resp. v cene vstupenky je zahrnutý neobmedzený počet jázd väčšiny atrakcií vo všetkých tématických častiach parku. Pričom pri niektorých dodatkových atrakciách je potrebné použiť žetóny, ktoré je možné si dodatočne zakúpiť pri pokladni alebo v automatoch umiestnených priamo v parku.

Výhercovi, ktorého meno vyžrebujeme spomedzi správne odpovedajúcich,  bude na jeho meno pripravená vstupenka pre štyri osoby v pokladni Familyparku. Súťaž potrvá do 18. júla, meno výhercu zverejníme 19. júla.

Súťaž už bola ukončená, vyžrebovaným víťazom spomedzi správne odpovedajúcich je pani Dagmar Mozolová.

Gratulujeme!

Štatút súťaže: