Jedna zubná pohotovosť v meste nestačí

10.1.2008

Mala som tú česť potrebovať zubnú pohotovostnú službu. Prvýkrát v živote. Táto služba slúži pre celý Bratislavský kraj!!! nielen pre Bratislavu. Čiže čakacia lehota cca 4 hodiny ma neminula.

Nedá mi neopýtať sa prostredníctvom vás zodpovedných v tomto meste - čo sme to za hlavné mesto, ktoré má len jednu zubnú pohotovosť na celý kraj (keď len Bratislava by potrebovala aspoň tri), len jednu alebo vlastne žiadnu plaváreň (lebo časy po 19.30 resp. vymedzené časy cez víkend sa nepovažujú za službu).

No zato máme pláž v lete. Úžasné. Hlavne tú pláž bez vody potrebujeme. Veď sme na smiech sami sebe aj všetkým okolitým štátom. Jednoducho, ľudovo povedané, máme deravé spodky a šaty chceme od Armaniho... To je Bratislava.

A to už ani nebudem rozmazávať tú nevkusnú škatuľovú architektúru v centre mesta, za čo údajne nikto nemôže, nikto to nemôže kontrolovať a všetkým občanom to zdvíha krv.

Dana Brabancová, Bratislava
LIST ČITATEĽA