Šport

V jedenásťročnej športovej kariére 24-ročného bratislavského rodáka a automobilového pretekára Maťa Homolu nastali ďalšie výrazné zmeny. V novej sezóne nebude súťažiť v seriáli WTCR, ale bude bojovať o titul kontinentálneho šampióna v TCR Europe. Najdôležitejšou novinkou je zmena tímu, keď sa rozhodol pre taliansky Target competition.

Slovenský hokej má odkrútených už 90 rokov a pri tejto príležitosti sa v sobotu 16. marca v jednom z bratislavských nákupných centier konal krst knihy Ciki-caki, ciki-cak. Vždy keď sa šatňou a chodbami štadióna ozýval tento pokrik, bolo jasné, že naši hokejisti majú za sebou vydarených 60 minút.

Futbalový klub ŠK Slovan Bratislava pri príležitosti návratu na Tehelné pole zaznamenal pri zápase s Trnavou rekordnú návštevu v histórii samostatnej slovenskej ligy (22.500 divákov) a následne vysoký dopyt po vstupenkách na ďalšie ligové duely. Klub sa preto rozhodol využiť vo svete bežne využívaný koncept predaja vstupeniek prostredníctvom výhodného balíčka.

Počas tohto športového víkendu sa v Bratislave najväčšia pozornosť upiera na súboj basketbalistov BK Inter Bratislava proti obhajcovi majstrovského titulu  BK Levickí Patrioti.  Vo veľkom šlágri narazia na seba prvé dve a v súčasnosti určite najlepšie slovenské družstvá, ktoré by mali divákom pripraviť hodnotný zážitok.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.