Medzinárodné študentské leto v Bratislave

12.6.2013
0
Medzinárodné študentské leto v bratislave - me_myself_aiesec
Páčil sa vám článok?

Do Bratislavy prichádza leto a s ním veľa ľudí zo zahraničia. Väčšinou starší turisti, ktorí majú radi pamiatky, alebo mladí, ktorí prišli za zábavou. No v júli zavíta do Bratislavy skupina štrnástich zahraničných študentov, ktorí prídu vzdelávať bratislavských stredoškolákov a vysokoškolákov.

Do Bratislavy ich pritiahol projekt Me, Myself and I. Je určený pre mladých Slovákov, ktorí sa boja cestovať alebo nemajú na to prostriedky, no napriek tomu sa chcú naučiť po anglicky. Trvá dva týždne a je v angličtine.

Projekt vytvorila študentská organizácia AIESEC Bratislava. Bude vo dvoch turnusoch v Ekonomickej univerzite (8. - 19. júla, 29. júla - 9. augusta). Jeden turnus stojí 5 eur. Prihlásiť sa možno na www.uzileto.weebly.com

(as)


Článok bol uverejnený v tlačenom vydaní Bratislavských novín. © 1998-2013 Nivel Plus. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Spravodajská licencia vyhradená.

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.