• Voľby 2018
  • 27.09.2018 23:02

Kandidáti na poslancov - Staré Mesto

0 0
Komunálne voľby 2018
Zdroj: BN

Volebný obvod 1 (volia sa traja poslanci):

(Volebné obvody v Starom Meste s adresami nájdete TU)

  1. Peter Cesnak ,(62) Ing., ekonóm, Národná koalícia
  2. Anna Dojčánová (56), Mgr., žurnalistka, podnikateľka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  3. Katarína Hanzelová (60), Mgr. art., hudobníčka, Smer - SD
  4. Selim Hikmet (41), podnikateľ, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Štefan Holčík (74),PhDr, historik dôchodca, Nezávislé fórum
  6. Samuel Janec (66), MUDr., MPH, lekár, Smer - SD
  7. Alexander Kurtanský (70), MUDr., lekár - VŠ učiteľ, Smer - SD
  8. Vladimír Palko (37), Mgr., historik, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  9. Marián Procházka (61) Ing., ekonóm - investičný poradca, Demokrati Slovenska, Strana zelených Slovenska
  10. Tomáš Ziegler (39), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska


Volebný obvod 2 (volia sa traja poslanci):

  1. Boris Ažaltovič (40), Mgr., podnikateľ SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Emil Bartko (73), Mgr., pedagóg VŠMU/dôchodca, Demokrati Slovenska, Strana zelených Slovenska
  3. Jozef Bihary (59), Ing., správca majetku, Smer - SD
  4. Angelika Herucová (30), Mgr., PhD., historička, nezávislá kandidátka
  5. Peter Marček (42), manager cestovného ruchu, Slovenská národná jednota - strana vlastencov
  6. Peter Osuský (65), MUDr., CSc., lekár, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Tadeus Patlevič (46), Ing., SZČO, ekonóm, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
  8. Vlasta Pinterová (69), dôchodkyňa, Smer - SD
  9. Petr Skalník (48) Ing., podnikateľ, špecialista na oblasť komunikácie, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  10. Kristián Straka (72), Ing., poslanec miestneho zastupiteľstva, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
  11. Sven Šovčík (48), Mgr., riaditeľ domova sociálnych služieb, Starostovia a nezávislí kandidáti
  12. Ladislav Štibrányi (72), doc. Ing., CSc., vysokoškolský pedagóg, SDKÚ -DS
  13. Peter Šutlák (46), podnikateľ SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  14. Mikuláš Weber (56), manager, Starostovia a nezávislí kandidáti


Volebný obvod 3 (volia sa traja poslanci):

  1. Ľubica Blašková (63), PhDr., VŠ - učiteľka, Smer - SD
  2. Ľubomír Boháč (61), Ing. arch., architekt, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Viliam Denko (68), Ing., aktivista, Most - Híd
  4. Július Chovanec (50), ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Juraj Jariabka (40), manažér, Demokrati Slovenska, Strana zelených Slovenska
  6. Gabriel Kollár (66), Ing., dôchodca, Strana moderného Slovenska
  7. Martina Králiková (41), PaedDr., predagogička FJ, Smer - SD
  8. Karol Kulašik (74), doc. PhDr., dôchodca, Národná koalícia
  9. Halka Ležovičová (64), MUDr., lekárka - primárka FRO, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  10. Jozef Sivák (73), Mgr., CSc., vedecký pracovník, VŠ - učiteľ, Smer - SD
  11. Matej Vagač (50), Ing., ochranár Bratislava otvorene, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  12. Peter Weisman (50), kuchár, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko


Volebný obvod 4 (volia sa traja poslanci):

  1. Ivan Bútora (36), Bc., odborný referent v oblasti dopravy, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  2. Pavel Hatala (77), Ing., technik, Smer - SD
  3. Ján Kopas (56), výtvarník, KSS
  4. Margita Koseková (71), Ing., dôchodkyňa, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu občianska demokracia
  5. Martin Manina (30), Mgr., PhD., advokátsky koncipient, nezávislý kandidát
  6. Marián Rovný(60), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Ľubomír Ščasný (58), Ing., ekonóm SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  8. Jana Španková (54), Ing., zástupkyňa starostu, nezávislá kandidátka
  9. Miroslav Vrábel (52), Mgr. arch., architekt a občiansky aktivista Zelená Bratislava, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska 


Volebný obvod 5 (volia sa traja poslanci):

  1. Michal Bucek (63), MUDr., lekár, DS
  2. Štefan Bučko (61), doc. Mgr. art., vysokoškolský pedagóg, herec, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Ján Drinovský (27), živnostník, Smer - SD
  4. Róbert Grožaj (42), Ing. arch., architekt, DS
  5. Michaela Hornáčková (28), odborná zamestnankyňa, Národná koalícia
  6. Dana Kleinert(44), Mgr. art., riaditeľka Slovak Fashion Council, občianska aktivistka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  7. Miriam Múdra (50), Ing., projektová manažérka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu občianska demokracia
  8. Barbora Oráčová (46), PaedDr., PhD., poslankyňa Starého Mesta, podpredsedníčka Staromestského okrášľovacieho spolku, nezávislá kandidátka
  9. Luboš David Sirota (57), Ing., podnikateľ, nezávislý kandidát
  10. Martina Uličná (44), Mgr., učiteľka SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  11.  Denisa Valentová (30), Mgr., prekladateľka SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska 


Volebný obvod 6 (volia sa traja poslanci):

  1. Michal Babčan (45), Bc., grafik, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Adam Berka (36), Mgr. art., architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  3. Marta Černá (82), RNDr., predsedníčka Fóra spotrebiteľov, Nezávislé fórum
  4. Ondrej Dostál (47), Mgr., sociológ, právnik SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Damask Gruska (56), doc. RNDr., PhD., vysokoškolský učiteľ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  6. Monika Klobušická (40), Mgr., hovorkyňa SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Martin Kormúth (25), Mgr., právnik, protikorupčný aktivista, Demokrati Slovenska, Strana zelených Slovenska
  8. Milan Lopašovský (55), PharmDr., diplomat, Strana moderného Slovenska
  9. Tomáš Murgaš (33) Mgr., manažér v oblasti slovensko-čínskych obchodných vzťahov, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  10. Július Sivý (62), doc. RNDr., vš - učiteľ, Smer - SD
  11. Róbert Slezák (24), manager, Národná koalícia
  12. Albín Štofila (69), Ing., strojný inžinier, Smer - SD


Volebný obvod 7 (volia sa štyria poslanci):

  1. Tomáš Dentico (41), Mgr., advokát, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  2. Miloš Domorák (48), živnostník, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Martin Gajdoš (40), Ing. arch., architekt, nezávislý kandidát
  4. Tomáš Gál (40), PhD., vysokoškolský učiteľ, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Petra Hitková (43), Mgr., PhD., vysokoškolská pedagogička, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  6. Lívia Hrašková (55), Mgr., historička, Demokrati Slovenska, Strana zelených Slovenska
  7. Boris Kábele (53), živnostník, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
  8. Miroslav Kollár (69), Ing. Mgr., MPH, vysokoškolský učiteľ, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
  9. Juraj Mikulášek (39), Mgr., poisťovací maklér, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu občianska demokracia
  10. Marek Para (39), Mgr., advokát, Národná koalícia
  11. Soňa Párnická (72), ochranárka, Bratislava otvorene, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  12. Michal Pintek (39), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  13. Fedor Šrobár (52), Ing., ekonóm, Strana moderného Slovenska
  14. Juraj Štofko (65), MUDr., PhD. MBA, lekár, Smer - SD
  15. Michal Šulek (37), senior konzultant zákazníckych riešení, Strana moderného Slovenska
  16. Branislav Világi (41), Ing., IT manažér, Smer - SD 


Volebný obvod 8 (volia sa traja poslanci):

  1. Lucia Ďuriš Nicholsonová (41), podpredsedníčka NR SR, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Matej Gomolčák (42), obchodník, Demokrati Slovenska, Strana zelených Slovenska
  3. Ján Hraško (55), podnikateľ, Strana moderného Slovenska (sms)
  4. Dušan Kozovský (45), Ing., PhD., vš pedagóg, Smer - SD
  5. Milan Remiš (42), RNDr., projektový manažér SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  6. Viera Satinská (62) MUDr., lekárka, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina - Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Pavol Seko (61), Ing., ekonóm, Smer - SD
  8. Milan Štefanec (63), Ing., finančný manažér, Smer - SD

Kandidujete? Chcete, aby sa o vás voliči dozvedeli viac? Kliknite SEM.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.