• Voľby 2018
  • 27.09.2018 22:57

Kandidáti na poslancov - Podunajské Biskupice

0 0
Komunálne voľby 2018
Zdroj: BN

Volebný obvod 1 (volí sa päť poslancov):

(Volebné obvody v Podunajských Biskupiciach s adresami nájdete TU)

1. Andrej Barinka (28), Ing. arch., architekt, manažér, Doma dobre

2. Andrej Bojczún (44), koordinátor v oblasti životného prostredia, nezávislý kandidát

3. Peter Csóka (28), supervisor, nezávislý kandidát

4. Zuzana Čermanová (31), Ing. PhD., stavebná inžinierka, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

5. Olívia Falanga Wurster (46), Ing., ekonómka, SMK - MKP

6. Jakub Ferko (24), inštruktor plávania, Progresívne Slovensko a Spolu - občianska demokracia

7. Attila Foglszinger  (51), vodič,  SMK - MKP

8. Alžbeta Hašková (34), Mgr., administratívna pracovníčka - rozvoj siete, SMK - MKP

9. Izabella Jégh (68), kultúrna pracovníčka, SMK - MKP

10. Eduard Kršák (28), realitný maklér, Progresívne Slovensko a Spolu - občianska demokracia

11. Barbora Lukáčová (38), Mgr., odborníčka na regionálny rozvoj, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

12. Katarína Matuszná (37), Ing. PhD., chemická inžinierka, SMK - MKP

13. Patricia Mónosiová (37), Ing., hlavná štátna radkyňa, nezávislá kandidátka

14. Jozef Papp (35), podnikateľ, Doma dobre 

15. Zoltán Pék (62), Mgr., novinár - publicista, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

16. Viliam Posch (31), Mgr., právnik, nezávislý kandidát

17. Ladislav Rosival (50), Mgr., konateľ spoločnosti, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

18. Iveta Sekerová (48), Ing., pedagogička, Smer - sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska

19. Zuzana Špaleková (56), Mgr., štátna zamestnankyňa, Smer - sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska

20. Juraj Štvrtecký (65), plavebný inštruktor, Smer - sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska

21. Juraj Vaľko (31) Mgr., hlavný inšpektor nad trhom cenných papierov a dôchodkovým sporením, nezávislý kandidát

22. Ildikó Virágová (51), Ing., podnikateľka,  SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod 2 (volí sa šesť poslancov):

1. Peter Adamec (64), Ing., stavebný inžinier, Doma dobre

2. Róbert Bukvay (43), Ing. PhD., MHA, manažér, Smer - sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska

3. Robert Csölle (55), bezpečnostný pracovník, Národná koalícia

4. Anna Čierna (73), učiteľka v materskej škole, Smer - sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska

5. Iveta Daňková (53), vodička MHD, Progresívne Slovensko a Spolu - občianska demokracia

6. Michal Drábik (36), Ing., podnikateľ, projektant, Progresívne Slovensko a Spolu - občianska demokracia

7. Petr Faktor (55), podnikateľ, Doma dobre

8. Andrej Fandak (39), Ing., programátor - IT konzultant,  SMK - MKP

9. Jana Grossmanová (42), Mgr., riaditeľka jaslí, Smer - sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska

10. Ľudovít Hajduk (47), doc., PhDr., PhD, riaditeľ a prorektor, Smer - sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska

11. Pavol Hanzel (33), občiansky aktivista, nezávislý kandidát

12. Vladimír Holásek (50), Ing., Bc., inžinier životného prostredia, demokrati Slovenska

13. Radovan Kazda (46), Ing., vydavateľ, OKS

14. Stanislav Koiš (31), Mgr., občiansky aktivista, nezávislý kandidát

15. Mikuláš Krippel (32), Mgr., PhD., právnik a univerzitný učiteľ, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

16. Roman Kupka (43), živnostník, nezávislý kandidát

17. Zoran Kupkovič (32), Mgr., dopravný expert, Smer - sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska

18. Dana Lešková (69), dôchodkyňa, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

19. Jakub Lipták (26), Mgr., analytik médií, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

20. Jana Malá (37), retailová pracovníčka, nezávislá kandidátka

21. Stanislav Opravil (43), manažér, Doma dobre

22. Tomáš Pindúr (37), Ing., vedúci oddelenia cenotvorby, nezávislý kandidát

23. Erik Sojka (32), JUDr., manažér, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

24. Mária Štvrtecká (38), spracovateľka úverov, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

25. Peter Tham (70), dôchodca, Smer - sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska

26. Peter Tóth (34), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska


Volebný obvod 3 (volia sa štyria poslanci):

1. Miroslav Adamec (37), Mgr., IT- špecialista, Doma dobre

2. Valér Barinka (59), Ing., stavebný inžinier, Doma dobre

3. Boris Boleček (39), technik špecialista, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

4. Anna Brániková (65), učiteľka, Smer - sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska

5. František Chmelíček (67), revízny technik, Smer - sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska

6. Sofia Karasová (21), študentka, Národná koalícia

7. Viera Komiňáková (47), Mgr., manažérka, Smer - sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska

8. Jana Kováčiková (35), projektová manažérka, Demokrati Slovenska

9. Pavol Kubiš (54), zástupca riaditeľa úradu BSK, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

10. Roman Lamoš (35), Ing., projektant, stavebný inžinier, Team Vallo, Progresívne Slovensko a Spolu - občianska demokracia

11. Matúš Mendl (29), podnikateľ, Nezávislé fórum

12. Rozália Múčková (63), učiteľka v materskej škole, Smer - sociálna demokracia, SNS, Strana zelených Slovenska

13. Martin Šuňal (40), mechanik MaR,  SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

14. Boris Vereš (39), bezpečnostný pracovník, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

15. Ľubica Žiaková (41), učiteľka, nezávislá kandidátka

Kandidujete? Chcete, aby sa o vás voliči dozvedeli viac? Kliknite SEM.

 


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.