• Voľby 2018
  • 27.09.2018 18:02

Kandidáti na poslancov - Dúbravka

0 0
Komunálne voľby 2018
Zdroj: BN

Volebný obvod 1 (volí sa šesť poslancov)

(Volebné obvody v Dúbravke s adresami nájdete TU)

  1. Mária Belicová (36), Mgr., obchodná manažérka, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Tomáš Buzinger (37), JUDr., právnik predseda spoločenstva vlastníkov bytov, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  3. Ján Dobšovič (37), Mgr., podnikateľ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU – občianska demokracia
  4. Peter Gašparovič (51), strážna služba, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko
  5. Martin Grázel (43), invalidných dôchodca, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
  6. Juraj Horan (54), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Ľuboš Krajčír (32), PhDr., zástupca starostu, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  8. Martin Lupták (24), Ing., inžinier, ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  9. Zuzana Nerušilová (54), Mgr., pracovníčka finančnej správy, Smer – SD, SNS
  10. Marian Podrazil (36), Mgr., projektový manažér, , SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  11. Izabela Rosíková (63), JUDr., právnička, sociálna pracovníčka, Smer – SD, SNS
  12. Lukáš Šoltés (31), Ing., PhD., zástupca riaditeľa odboru verejného obstarávania a riadenia projektov, vedecko výskumný pracovník, nezávislý kandidát
  13. Pavel Vladovič (57), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovensk


Volebný obvod 2 (volí sa sedem poslancov)

  1. Dávid Béreš (26), JUDr., právnik, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  2. Marcel Burkert (50), učiteľ, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Alexej Dobroľubov (29), Mgr. ekonomický analytik, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  4. Libor Gula (44), ing., M.A., ekonóm, miestny poslanec, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  5. Tomáš Hanulík (38), Ing., vedúci kultúry a športu, Strana zelených Slovenska
  6. Boris Hradecký (74), Ing., strojný inžinier, Smer – sociálna demokracia, SNS
  7. Daniela Olenočinová (46), Mgr., Bc., štátna zamestnankyňa, dobrovoľná hasička, Smer – SD, SNS
  8. Viera Psotková (47), Mgr., IT analytička, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia
  9. Marek Rapant (27), Mgr., LL.M., právnik, občiansky aktivista, Strana zelených Slovenska
  10. Ján Ružovič (51), technický pracovník, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  11. Branko Semančík (47), športový riaditeľ, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  12. Vladimír Straka (49), invalidný dôchodca, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  13. Juraj Štekláč (47), MUDr., PhD., MPH., lekár, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska


Volebný obvod 3 (volí sa šesť poslancov)

  1. Marián Blaško (43), manažér prevádzky, Smer – SD, SNS
  2. Marián Bohunský (53), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Tomáš Husár (27), majiteľ internetového obchodu, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  4. Andrei Daniel Kiszel (42), konateľ spoločnosti, Smer – SD
  5. Lilia Lohnická (54), Ing., referentka stavebného úradu, Smer – SD, SNS
  6. Dušan Mikuláš (39), JUDr., SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Matej Nagy (34), Mgr. terénny pracovník, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  8. Ján Palárik (63), Ing., referent verejného obstarávania, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  9. Pavel Srnák (52), Ing., manažér, Team Vallo, Progresívne Slovensko – občianska demokracia
  10. Magdaléna Škrovanová (31), Mgr.art., grafická dizajnérka, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  11. Michal Vavro (46), Mgr., tréner, Strana zelených Slovenska


Volebný obvod 4 (volí sa šesť poslancov)

  1. Roman Bodinger (49), zástupca riaditeľa, Smer – SD, SNS
  2. Mário Borza (31), Ing., referent, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Igor Čajka (44), Mgr., sociálny pedagóg, Smer – SD, SNS
  4. Štefan Gubrica (55), športový manažér, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  5. Juraj Káčer (33), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  6. Igor Mravec (42), Ing., ekonóm, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Miroslav Pástor (58), JUDr., právnik, Strana zelených Slovenska
  8. Iveta Petrušková (57), Ing., projektová manažérka, Smer – SD, SNS
  9. Maroš Repík (46), manažér - hudobník, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  10. Marián Takács (39), technik požiarnej ochrany, SaS, OĽaNO, KDH, Sme rodina – Boris Kollár, OKS, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska


Kandidujete? Chcete, aby sa o vás voliči dozvedeli viac? Kliknite SEM.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.