• Voľby 2018
  • 26.09.2018 09:43

Kandidáti na poslancov - Karlova Ves

0 0
Komunálne voľby 2018
Zdroj: BN

Volebný obvod 1 (volí sa päť poslancov):

(Volebné obvody v Karlovej Vsi s adresami nájdete TU)

1. Samuel Barát (26), Bc., 26 r., referent, SaS,  OĽaNO, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
2. Jozef Dravecký (71), RNDr., SaS,  OĽaNO, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
3. Martin Ganz (40), Ing., ekonóm, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska demokracia
4. Roman Havelka (50), štátny zamestnanec, SaS,  OĽaNO, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
5. Mária Horňáková (56), bankový poradca, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
6. Peter Lenč (54), Ing., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, statik, nezávislý kandidát
7. Peter Magát (52), Ing., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, ekonóm, manažér, nezávislý kandidát
8. Branislav Mráz (31), Mgr., právnik, správca nadácie, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska 
9. Monika Studeničová (28), Ing., Mgr.,  dopravná inžinierka, SMER - sociálna demokracia, SNS
10. Branislav Záhradník (45), JUDr., PhDr.,  zástupca starostky, právnik, nezávislý kandidát
11. Marcel Zajac (49), Mgr., programový koordinátor, SaS,  OĽaNO, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
12. Anna Zemanová, Ing., Mgr., 57 r., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, manažérka, nezávislý kandidát

Volebný obvod 2 (volí sa sedem poslancov):

1. Tibor Balga (31), Mgr., PhD., vysokoškolský pedagóg, SMER - sociálna demokracia, SNS
2. Vladimír Balogh (72), prednosta ústavu LF SZU, SMS
3. Martin Berta (58), Ing., CSc.,nezamestnaný, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
4. Milan Ďurica (38), Ing., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, ekológ, ochranár, nezávislý kandidát
5. Milena Fejerová (57) , MgA., živnostníčka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska demokracia
6. Ľuboslava Garajová (52), RNDr.,vedecko-výskumná pracovníčka, SaS,  OĽaNO, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
7. Andrej Gunar (44), Mgr.,  advokát, SaS,  OĽaNO, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
8. Iveta Hanulíková (54), Ing., riaditeľka inštitútu pre verejnú správu, SMER - sociálna demokracia, SNS
9. Ján Horecký (50), Mgr., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, riaditeľ školy, nezávislý kandidát
10. Peter Hrčka (31), Ing., finančný manažér, SMER - sociálna demokracia, SNS
11. Petra Hudáková (36), JUDr., podnikové poradenstvo, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska demokracia
12. Ľubica Hulajová (54), Mgr., PhD., vysokoškolská pedagogička, SMER - sociálna demokracia, SNS
13. Eduard Hulík (56), JUDr., Ing., advokát, SMER - sociálna demokracia, SNS
14. Matej Kotál (33), Mgr., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, pamiatkar, etnológ, nezávislý kandidát
15. Michal Kovács (32), Ing., PhD., ekonóm, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska demokracia
16. Robert Krampl (44), IT špecialista, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
17. Vladimír Kubička (42), Bc, dopravný analytik, SMER - sociálna demokracia, SNS
18. Martina Magátová (47), MUDr., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, lekárka, nezávislý kandidát
19. Ľuboš Orlický (31), Bc., riaditeľ spoločnosti, SMER - sociálna demokracia, SNS
20. Peter Palásti (26), Ing., podnikateľ, MOST - HÍD
21. Dagmar Petrová (57), Ing., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, učiteľka, prekladateľka, nezávislý kandidát
22. Viliam Slezák (58), MUDr., CSc., MPH, lekár, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
23. Daniela Záhradníková (37), Ing., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, redaktorka, nezávislý kandidát

Volebný obvod 3 (volí sa sedem poslancov):

1. Helena Bandžáková (59), Ing., odborná referentka, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
2. Igor Bendík (42), Ing., elektrotechnický inžinier, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
3. Zdeněk Borovička (62), zástupca vlastníkov SBD BA IV, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
4. Jozef Griač (29), Mgr., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, invalidný dôchodca, člen správnej rady OZ Imobilio, nezávislý kandidát
5. Stanislav Hrda (46), Mgr., 46 r., informatik, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska demokracia
6. Ľuboslav Kašuba (50), JUDr.,advokát, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
7. Zuzana Melušová Kutarňová (38), RNDr., obchodná zástupkyňa, štatutárka RC Dlháčik, nezávislý kandidát
8. Filip Petrinec (30), JUDr,. PhD.,aktivista iniciatívy Naša Bratislava, právnik, nezávislý kandidát
9. Rudolf Rosina (57), Ing., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, technik, nezávislý kandidát
10. Richard Savčinský (48), Mgr., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, riaditeľ školy, nezávislý kandidát
11. Denis Svoboda (60), stavebný technik a ochranár, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
12. Balász Szamaranszký (31), biznis analytik, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
13. Jaromír Šíbl (56), RNDr., PhD. aktivista iniciatívy Naša Bratislava, ochranár, nezávislý kandidát
14. Anton Šmotlák (35), Mgr., projektový manažér, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod 4 (volí sa šesť poslancov):

1. Matej Baxa (27), Ing., 27 r., SaS,  OĽaNO, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
2. Peter Buzáš (57), Mgr., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, vedúci správy budov, nezávislý kandidát
3. Ladislav Čerňanský (57), nezamestnaný, SaS,  OĽaNO, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
4. Janka Ďurčová (66), Ing., dôchodkyňa, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
5. Juraj Kmeťko (56), Ing., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, živnostník, nezávislý kandidát
6. Jozef Marek (41),  IT technik, SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
7. Pavol Martinický (63), Ing., aktivista iniciatívy Naša Bratislava, projektant, publicista, nezávislý kandidát
8. Karol Ondriáš (66), RNDr., DrSc., vedecký pracovník, KSS
9. Lívia Poláchová (48), Mgr., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, učiteľka, nezávislý kandidát
10. Mária Tiňová (50), ClinPsyD, 50 r., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, psychologička, nezávislý kandidát
11. Martin Vician (38), Ing., ekonóm, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska demokracia
12. Zuzana Volková (52), Ing., aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, rehabilitačná asistentka, nezávislý kandidát

Kandidujete? Chcete, aby sa o vás voliči dozvedeli viac? Kliknite SEM


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.