Kam v Bratislave

Vinohradníctvo i jeho ušľachtilý produkt dnes oslávia v Záhorskej Bystrici na Slávnostiach vína. Na podujatí, ktoré sa v mestskej časti koná od roku 2009, je od 16.00 h okrem prezentácií vinárov pripravený aj sprievodný program.

Trojdňový festival priaznivcov azda najobľúbenejšieho zlatistého moku - Salón piva dnes vyvrcholí posledným - tretím dňom. Všetci, ktorí majú radi pivo sú tu vítaní. Stará tržnica bude otvorená v čase od 15 do 23. hodiny. Zajtra, teda v sobotu sa v nej už budú konať klasické farmárske trhy...

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a. s. pozýva verejnosť na Dni otvorených dverí, ktoré sa budú konať v dňoch 22. až 24. septembra 2017, pričom pre záujemcov je pripravený pestrý program nielen v termináli, ale aj na letiskovej ploche.

Čerstvá zelenina a produkty, originálny slovenský dizajn, ale aj tvorivé workshopy a lekcie kompostovania. Aj to prinesie Dobrý trh, ktorý sa bude konať v piatok 15. septembra na Panskej a Podjavorinskej ulici v bratislavskom Starom Meste.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.