VÝŠKOVÁ BUDOVA PRI KRIŽOVATKE BAJKALSKÁ-PRIEVOZSKÁ

31.8.2012
0
Páčil sa vám článok?
Chcem vyjadriť svoje rozhorčenie nad bezohľadým konaním kompetentných, ktorí majú dočinenia so stavbou výškovej budovy pri križovatke Bajkalská-Prievozská. Celé leto sú tam dlho do noci v prevádzke hlučné stavebné stoje, častokrát aj po 23-tej hodine. Pre nich neplatí nočný pokoj od 22.00 hodiny!!!!!!!!!!!!! Aj som volala políciu, ktorá potom zasiahla a ruch utíchol. Dnes v noci bohužiaľ nepomohol ani dohovor hliadky. Na môj podnet prišli chvíľu po polnoci, avšak stroje stavbári na drzovku zastavili až po 01-hod. Ide hlavne o prevádzku monštra, ktorého šichtu spustia z nejakých dôvodov poobede a v noci. Každých 5 sekúnd vystrelí salvu ako z dela. K tomu hučí domiešavač betónu a auto pri zacúvavaní vydáva nepríjeme vysoký pípavý zvuk. Stavbyvedúci je zrejme aj šetrný človek, veď načo by mali robotníci vysielačky, keď si pokyny môžu zakričať. V noci, po horúcom dni je vonku stále 28 stupňov, nedajú sa ani zavrieť okná a aspoň trochu tak odizolovať všadeprítomný hluk. Ešte čerešnička na torte - odporučila by som lovcom strašidelných zvukov prísť k tejto budove, keď fučí vietor. Iste by ich neminul Oscar za zvukové efekty do najdesivejšieho hororu.
Páčil sa vám článok?