Doprava 28.3.2002 00:00 0 Malchárkova novela sťažila odťahovanie áut Nedávno nadobudla účinnosť novela zákona o premávke na pozemných komunikáciách, ktorá podstatne skomplikovala možnosť odťahovania zle zaparkovaných áut.
Doprava 28.3.2002 00:00 0 Staroturský chodník treba opraviť Keď som videl, ako za peniaze nás daňových poplatníkov druhý alebo už tretíkrát predláždili pred Hradom a Parlamentom vyústenie Palisád do Mudroňovej, napadlo mi, že Staroturský chodník by stačilo aj jedenkrát.
Doprava 28.3.2002 00:00 0 Bude v pešej zóne parkovať menej áut? Pešia zóna v historickom centre Bratislavy je neustále plná áut, ktoré ničia nákladne zrekonštruované dlažby a kazia dobrý dojem z mesta. Predstavitelia mestskej časti Bratislava - Staré Mesto, ale aj Mestskej polície veria, že sa to čoskoro zmení.
Doprava 14.3.2002 00:00 0 Výťah by mohol spojiť Palisády s nábrežím V novinách som čítala, že sa predáva prvý pozemok v Podhradí, ktorý siaha od Nového mosta po Rybársky cech. Ďalšie pozemky chce mesto predať ešte tento rok.
Doprava 14.3.2002 00:00 0 Platí Zóna 30 pre všetkých? Ako občan a pravidelný platca daní sa chcem vyjadriť k otázke dopravy v centre Bratislavy. Od 2. januára platí v centre mesta obmedzenie rýchlosti na 30 km/h.
Doprava 14.3.2002 00:00 0 Počet plynofikovaných autobusov sa zvýši Prestavovanie autobusov mestskej hromadnej dopravy z klasického naftového pohonu na pohon zemným plynom, ktoré má zlacniť ich prevádzku a najmä pomôcť životnému prostrediu v Bratislave, bude v tomto roku pokračovať.
5.1.2021 09:14 0 Vraždu známeho kriminálnika V. Daniša alias Tutiho stále vyšetrujú, páchateľov však zrejme poznáme
4.1.2021 13:48 0 Železničnú trať medzi Devínskou Novou Vsou a Hlavnou stanicou plánujú obnoviť, pribudnú i zastávky