Aktuality

  • Doprava
  • 17.06.1999 09:00

Kopčianska je už prejazdná

0 0

Koncom mája bola do prevádzky odovzdaná zrekonštruovaná Kopčianska ulica v úseku od Röntgenovej po Bratskú ulicu. Ide o 2. etapu rekonštrukcie tejto komunikácie v dĺžke 916 metrov, ktorú realizovali Technické služby, s.r.o., od apríla minulého roku.

  • Doprava
  • 17.06.1999 09:00

Električenky budú drahšie

0 0

Bratislavskí poslanci na júnovom zasadnutí mestského zastupiteľstva vyslovili súhlas so zvýšením časových cestovných lístkov mestskej hromadnej dopravy (MHD). Dopravný podnik Bratislava (DPB) by mal pripraviť návrh úpravy cien časových cestovných lístkov MHD a predložiť ho na schválenie Okresnému úradu Bratislava 1.

Od 14. júna je uzavretá Prístavná ulica v úseku od Košickej po Plynárenskú ulicu. Doprava je preto odklonená na Košickú a Prievozskú ulicu. Podľa dostupných informácií uzávierka potrvá do 25. septembra.

  • Kultúra
  • 17.06.1999 09:00

Kultúra pri Dunaji

0 0

K podujatiam tohtoročného bratislavského Kultúrneho leta pribudnú aj akcie organizované Parkom kultúry a oddychu. Na tradíciu hudobných a tanečných popoludní v Letnej estráde nadväzuje PKO podujatiami na nábreží Dunaja.

  • Šport
  • 17.06.1999 09:00

Karloveská olympiáda

0 0

Občianske združenie Otvorený kruh spolu s karloveským športovým klubom pripravili pre všetkých športovania chtivých malých i veľkých Karloveskú olympiádu. Jej prvý ročník sa uskutoční v sobotu 26. júna a bude patriť predovšetkým deťom.

Napriek tomu, že sa neustále stretávame s deklarovaním ochoty kompetentných riešiť situáciu s nedisciplinovanými vodičmi v bratislavskej pešej zóne, definitívne nastoliť poriadok na korze sa stále akosi nedarí. Preto sme sa okoloidúcich pýtali, ako by postupovali pri zabezpečení poriadku v historickom jadre mesta.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.