Nové Mesto

(pr) Po čerstvú zeleninu, sladučký med, či lokálne pivo už nemusíte chodiť ďaleko. Stačí sa zastaviť v Polus Markete, ktorý je pre vás otvorený každý deň od desiatej ráno. Nájdete v ňom to najlepšie od lokálnych výrobcov a pestovateľov.

Cvičené psy budú mať v bratislavskom Novom Meste prednosť. Chovatelia psa, ktorý absolvoval skúšku základnej ovládateľnosti, pripadne inú obdobnú skúšku preukazujúcu ovládateľnosť psa, budú mať zníženú sadzbu dane na polovicu. Stačí, ak predložia mestskej časti doklad o absolvovaní takejto skúšky.

V I. futbalovej lige žien zostalo po 3. kole už len jedno družstvo, ktoré nestratilo v doterajších súbojoch ani bod. Je ním majstrovský tím ŠK Slovan Bratislava, ktorý si v uplynulom kole priviezol z pôdy Spartaka Trnava suverénne víťazstvo 5:0. A keďže jeho najväčší konkurent - Partizán Bardejov zaváhal v Nitre, kde len remizoval 0:0, tak si belasé určite budú chcieť udržať náskok na čele súťaže aj po dnešnom derby proti NMŠK Vitana Bratislava.

Parkovanie, rozvoj sociálnych služieb a pokračovanie v rozbehnutých rekonštrukciách a revitalizáciách. To sú oblasti, ktorým sa chce v nasledujúcom volebnom období venovať súčasný starosta bratislavského Nového Mesta Rudolf Kusý. Ako nezávislý kandidát v utorok potvrdil, že v jesenných komunálnych voľbách chce obhájiť svoj post.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.