Bratislava

  • Zdravie a životný štýl
  • 02.12.2004 00:00

UPC od januára zvyšuje ceny

0 0

Spoločnosť UPC Slovensko od januára budúceho roka zvyšuje ceny za služby káblovej televízie. Najviac pôjde hore cena za základný súbor, až o vyše 50 percent zo 65,50 Sk na 99 korún.

  • Šport
  • 02.12.2004 00:00

Bartek už zarezáva v Slovane

0 0

Prvý raz nastúpil v Poprade, ale ozajstnú premiéru mal až doma proti Trenčínu. Hokejový reprezentačný útočník Martin Bartek je už dva týždne posilou Slovana a hoci tribúny ho prijali viac ako chladne (pred jeho prvým predstavovaním tri pätiny pískali, zvyšok tlieskal), bývalý útočník Zvolena hneď v úvode ukázal, kde je jeho sila.

Slovenský futbalový zväz stiahol svoju ponuku na kúpu štadióna Slovana Bratislava na Tehelnom poli, čím reagoval na informácie, že správna rada klubu uprednostnila pri výbere zahraničného investora, ktorý okrem štadióna chce kúpiť aj klub. Zväz ponúkal za štadión Slovana sumu približne 150 miliónov korún, do ktorej však boli zahrnuté aj predchádzajúce zväzové investície do infraštruktúry Tehelného poľa.

  • Doprava
  • 02.12.2004 00:00

BicyBa žiada peniaze na cyklotrasy

0 0

Aktivisti združenia pre podporu cyklistickej dopravy BicyBa oslovili námestníka primátora Bratislavy Karola Koladu so žiadosťou o financovanie budúcoročnej výstavby cyklistických chodníkov.

Hipster, hipsterský štýl a komunita hipsterov. V Bratislave už niekoľko rokov kraľuje trend "hipsterizmu". Ľudia v meste majú na tento trend veľa názorov. Je skupina, ktorá hipsterov „hejtuje“, potom sú tí, ktorým sú hipsteri ľahostajní a tí, pre ktorých sú inšpiratívni. Viete, ako ho identifikujete?

Pomerne veľký ohlas vyvolala fotografia, ktorá sa dnes objavila na facebookovej stránke Bývanie a prenájom. Je na nej zachytená jedna z izieb v štvorizbovom byte na Rajeckej ulici vo Vrakuni, za ktorú si prenajímatelia pýtajú 165 eur. Viacerým diskutujúcim sa zdá byť táto cena prehnaná v porovnaní so životným priestorom, ktorý budúcej podnájomníčke ponúka... A čo si myslíte vy?


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.