Výborná pomôcka na neznámom mieste: Navigačné tabule vás spoľahlivo nasmerujú, kam treba

1.1.2022

Zdroj: BHB

Páčil sa vám článok?

(pr) Zablúdiť môžeme aj v meste, kde roky žijeme, najmä ak hľadáme pre nás neznámu adresu mimo hlavnej cesty. Správny smer vám ukážu informačné a navigačné tabule, ktoré oceníte viac ako chytrú aplikáciu v mobile či v aute.

Mnohé kancelárie, obchody či sklady, ktoré sídlia na menej frekventovaných miestach, investujú práve do informačných a navigačných tabúľ. Efekt je dvojaký: klienti k nim ľahšie nájdu cestu a pre samotné firmy je navigačná tabuľa aj vítanou vonkajšou reklamou, keďže púta pozornosť ľudí, ktorí okolo nej prechádzajú. Vďaka navigačnej tabuli sa zviditeľnia, čo určite privítajú tak malé, ako veľké firmy. Môžu osloviť nových zákazníkov, a zároveň ich nasmerovať priamo do svojich priestorov.

​Nájdete ich zvyčajne na stĺpoch verejného osvetlenia alebo stĺpoch trakčného vedenia, niekedy aj na samostatných stojkách. Ak sú pútavé a umiestnené na tom správnom mieste, teda na očiach verejnosti, svoj cieľ dosiahne klient i samotná firma.

Zdroj: BHB

​Navyše, na rozdiel od smart technológií sa na informačné a navigačné tabule môžete vždy spoľahnúť. Nevýhodou GPS navigácie v aute je, že s neaktuálnym softvérom budete do cieľa dlho blúdiť a mobil sa zas môže vybiť, takže akokoľvek inteligentná aplikácia vám v danej chvíli žiadnu službu neposkytne.

Zdroj: BHB

​Správnym umiestnením týchto tabúľ vzniká trvalá, efektívna a funkčná navigácia k prevádzke, ktorej rozsah vedia v spoločnosti BHB, s. r. o. navrhnúť a zrealizovať podľa Vašich potrieb po celom Slovensku.

Pre viac informácií sa kontaktujte mailom na obchod@bhb.sk.

​​​​_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 

PR - sponzorovaný obsah

Páčil sa vám článok?

Najčítanejšie